KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7764618
nr 776 4618
William Solenberg
(1906-1980), Sverige
Akvarell, W Solenberg kapell, signerad, 1968, 19x24
William Solenberg, svensk bildkonstnär född 1906, död 1980.
måndag 10 september 2012
kl 17:46:59
William Solenberg
Läs mer om William Solenberg